Proč nedávat do ložnice pracovní stůl ani počítač

A tady slíbených 5 významných klíčů, které odemknou harmonii vašemu domovu (klikněte zde)

……………………………………………………………………………………………………………………………
Níže přepis videa, takže podle své libosti zkoukněte video nebo si počtěte.
……………………………………………………………………………………………………………………………

Dnešní rychlý tip: proč nedávat do ložnice pracovní stůl ani počítač

Ložnice je místem odpočinku. Místem pro nás a našeho partnera. Pro naši společnou harmonii. Náš relaxační koutek, kde se cítíme dobře.

Takže PROČ do ložnice nepatří pracovní stůl ani počítač?

Pokud je to jenom trochu možné, do ložnice si neberte práci, tzn. žádný počítač, notebook, žádné pracovní papíry, ideálně neumisťovat žádný pracovní stůl ani cokoliv, co s naší prací souvisí.

Proč? Pokud si nosíme práci do ložnice, podvědomě to nabourává náš vztah s partnerem. Začne mezi partnerský vztah vsupovat práce a začneme ji upřednostňova před partnerem. Nejenom v ložnici, ale i v našem životě. Pomalu se začne vytrácet romantika, vášeň, partnerské jiskření, touha po společném čase. A to rozhodně nechceme.

Takže práci nechte ideálně před vchodovými dveřmi a vůbec si ji domu neberte. Rozdělíte si pěkně čas na práci a čas na rodinu nebo partnera. Takže pokud jste v práci, věnujete se jí na 100%. Pokud jste doma, jste tam plnohodnotně na 100%, vaše hlava z pracovních procesů pěkně vypne, vy se můžete uvolnit a plně věnovat partnerovi a rodině. Jste s nimi fyzicky i myšlenkami. Jednak to zlepší vaše vztahy a jednak to prospěje i vám samotným.

Co když ale pracujete z domu?

Pokud pracujete z domu, vyčleňte si ideálně pracovnu, kde se budete pracovním záležitostem věnovat. A hlavně práci určitě nechte přede dveřmi ložnice.

Je to jeden z receptů, jak si zajistit pěkný stále jiskřící vztah s partnerem. A jak už jsem říkala i vám samotným to prospěje.

Pokud vás zajímá fungování principů na podvědomé úrovni, tzn. že se určitým způsobem chováte, přemýšlíte, cítíte a chcete vědět proč nebo vás zajímá feng shui a fungování člověka ve vztahu k okolnímu prostředí, třebas i vašemu obydlí (např. jak jsem teď mluvila o práci, partnerském vztahu a ložnici) nebo chcete kouknout pod pokličku zdravému bydlení, tak si pořiďte 5 významných kličů, které odemknou harmonii vašemu domovu.

V nich vysvětluji toto fungování úplně od základů. Díky 5-ti klíčům pochopíte fungování nás samotných, nás vůči prostředí, ve kterém se pohybujeme i např. jak a proč si uspořádat vybavení jednotlivých místností, celého bytu a domu až po zasazení domu do okolí. Proč je to dobré a jaký to má vliv na vás, na vaše každodenní fungování, vaši pohodu, vaše zdraví, vaše každodenní naladění.

Mějte se úžasně, pořiďte si 5 významných klíčů, kt. odemknou harmonii vašemu domovu kliknutím tady na odkaz a vytvořte si harmonické a zdravé domovy.

Komentáře
 • Marky
  Odpovědět

  Vypadáš božsky!!! Už jsem ti to někdy řekla? 😉

  • Jana
   Odpovědět

   🤩🤩🤩 děkuji, Marky, začínám se červenat 😊😊😊 Ladím sebe i prostor. Vizuálně i vnitřně 😊😊😊 Všechno souvisí se vším… Takže pokud chceme mít vyladěn prostor, určitě laďme i sebe a propojme to (další “tajný” trik 😁😎😁). Ladění, design, styl prochází celým mým životem 😁😁😁 Ráda kombinuji, zkouším, užívám si barev (na sobě i v interiéru). Doporučuji! 😁

   Pokud člověk neumí odladit sebe, těžko odladí prostor. Navíc na sobě je to jednodušší a rychlejší. Takže doporučuji zkoušet barvy, styly, materiály a pak to přenášet do interiéru. Funguje to na stejných principech 😎😎😎 Je to taková nikdy nekončící hra. Kombinací existuje opravdu moc. Stačí si jen vybrat tu, na kterou máme zrovna náladu a která nám dělá radost 😁😁😁

Komentujte