POMÁHÁM LIDEM VYTVOŘIT SI SVÉ VYSNĚNÉ BYDLENÍ

Navrhuji a vytvářím osobité domovy, pro každého podle jeho největších přání a tužeb. Nedělám kompromisy mezi funkčností, praktičností, designem, stylem a zdravím.

Mým záměrem je, aby každý můj klient sdílel maximální lásku s každičkým kouskem svého domova, ostatními členy rodiny a užíval si dokonalou harmonii. Prožíval tam srdcové chvíle a nechal se inspirovat vším, co sám miluje. Aby měl přehlednost, řád a funkčnost.

Nevidím žádné limity mezi přáními klientů a jejich realizací. Kvalita a osobní přístup u mě převyšuje kvantitu, a proto doporučuji osobní konzultace šité přímo Vám na míru. Všechny nápady můžeme realizovat co nejdříve… Dejte mi vědět – klikněte ZDE

ŘEKLI O MNĚ

Moc bychom chtěli poděkovat Janě za naše krásné bydlení v novém bytě! Nevíme vůbec, zdali někdo jiný je schopen nabídnout takové služby – trpělivost, kreativitu, empatii, časovou flexibilitu, zkušenosti, přehled.. ale hlavně – dokonalý vkus a cit pro výběr! Hledala s námi na internetu, chodila po obchodech a pomáhala vybírat téměř vše od materiálu do interiéru až po poslední polštářek – podlahy, dveře, barvy, nábytek, záclony, závěsy… a to vše (na rozdíl od nás) s úsměvem a nadšením! Není konzervativní, nemá předsudky, nebojí se improvizovat, má velkou představivost, hravost, nenechá se zahnat do kouta vašimi názory, přitom však pozorně poslouchá a trpělivě vysvětluje. Hýří nápady, kreativitou, přitom však nikdy nezapomíná na praktickou stránku věci…. má zkrátka velký dar a talent! Tak ještě jednou moc děkujeme a určitě budeme všem doporučovat!!
Jerazel a Michal Pokorní

……….

Jsem moc vděčná za možnost konzultovat své záměry s odbornicí, která ví, nač si dát pozor při výběru nemovitosti a navíc má dar vidět potenciál prostoru a také možná úskalí, na která otevřeně upozorní.
V dnešní době jsou upřímné rady a názory nezaujatého člověka nedoceněny a já si těchto služeb, které Janča svědomitě nabízí, velmi vážím. Co mi dnes v souvislosti s řešením bytových či nebytových prostor chybí, je jakýsi komplexní poradenský servis – včetně někoho, kdo doporučí, odkáže, dá tip na osvědčené firmy v oboru (jsou dnes vůbec?).
Nabízet kvalitní služby chce dar a tebe, Jani, vnímám jako jednu z mála, která má nejen dar, ale i schopnost jej využít ve prospěch, dobro a zdraví všech kolem. Děkuji 🙂
Jana Dvorská

……….

Ahoj Jani, jsem opravdu moc ráda a jsem za to každý den, když jdu spát, vděčná, že jsem tě měla při sobě, když jsem se rozhodla zvelebit a zútulnit naši ložnici. Bylo to přesně to, co jsem v daný moment potřebovala. Někoho, kdo moji vizi dá ještě jasnější vizualizaci a přidá praktické rady, které jsou opravdu k nezaplacení. Mám z výsledku obrovskou radost. A musím říct, že se z naší ložnice stalo místo, kde s partnerem trávíme čas rádi a není to jen místo k přespání. Ještě jednou velký dík za trpělivost, kterou jsi mi věnovala při mé nerozhodnosti s vybíráním tapet :-), čas strávený s tebou je pro mne vždy inspirativní
Andrea Otáhalová

……….

Krásné a zdravé bydlení paní Jany vřele doporučuji. Pomohla nám s předěláním obývacího pokoje tak, aby nám tam bylo dobře. Velmi příjemná komunikace, žádné vnucování nových trendů. Paní Jana bere v úvahu i nábytek, kterého jsme se nechtěli vzdát, byla ochotná s námi komunikovat a poradit i v průběhu realizace. Pochválí za vlastní nápady a ještě je tak trochu psycholog… Vřele doporučuji!
Jana Rambousková

……….

Potřebujete se zeptat? Klikněte TADY a ptejte se