Sníte o krásném bydlení, kde se vám bude dařit a bude vám příjemně, ale nevíte, jak na to? Myslíte, že nemáte žádné umělecké nadání, prostorové cítění, smysl pro barvy a detai? A i když ho máte, se často bojíte začít experimentovat, protože nemáte zkušenosti? Taky vám letí hlavou otázky typu: Zvládnu to? Co když se mi to nebude líbit? Co když to nebude fungovat? A tak ani nezačnete… Položte si opačnou otázku: A co když se mi to bude líbit? Co když to bude fungovat?

Povím vám jedno: pokud nezačnete, váš sen se rozplyne jako pára nad hrncem. Zkušenosti nasbíráte, pokud se prostě vrhnete do praxe. Takže důležitá je AKCE!

A co když se to nepovede? Tak to prostě zkusíte jinak. Už budete vědět, že tudy cesta nevede a najdete nový nápad, nové řešení, nové umístění, použijete jiný lepší materiál. Jedině tak, se dostanete k vysněnému cíli. Nebojte, barvy se dají přetřít/změnit, nábytkem je možné posunout na jiná místa i skříňka se dá vyměnit.

Klidně začněte menšími zásahy a pokud budete spokojení, vrhněte se na ty větší. I malými změnami se dá docílit dech-beroucímu výsledku. DETAILY TVOŘÍ CELEK. Takže klidně začněte od těch nejmenších detailů, od různých aranžmá, použitých barev a tvarů dekorací, přes přesun a výměnu vybavení až po rekonstrukce nebo stavby nového.

I tak si říkáte: nikdy jsem to nedělal/a, nemám na to cítění? Nevadí! Dejte mi vědět, ráda vám poradím a můžeme společně najít úžasné řešení.

Pokud vám jde i o zdraví a chcete se cítit v pohodě, bezpečí, spokojeni a pravidelně si dobíjet energii, doporučuji také využití metod Feng shui, které poslední dobou přichází velice do obliby a do popředí.