5 významných klíčů, které odemknou harmonii vašemu domovu

Pro spuštění klikněte na obrázek…

Komentáře
 • Alena Kostelna
  Odpovědět

  Dobrý deň, mám problém do izby 4,75 x 4,75 vtlačiť kuchyňu jedáleň aj obývačku. Práve som sa rozhodla vyhodiť sedačku aj obývačkovu skrinku. Problém mi robí jedálenský stôl, ktorý musi byť pre veľkú rodinu. Môže byť rozkladací teraz som ho mala dlhou stranou priradený k stene. Nikto tam nechce sedieť. .

  • Jana
   Odpovědět

   Krásný den paní Aleno,

   občas je náročnější vpasovat do prostor vše, co bychom tam chtěli a potřebovali. Rozměr 4,75 x 4,75 není zas tak malý a určitě se dá najít vhodná varianta, jak všechno rozmístit, aby vše dobře fungovalo podle Vašich představ. Samozřejmě takto na dálku a hlavně bez půdorysu (tzn. bez rozměrů, rozmístění vchodů do místností, oken, případně výklenků, přívodů současného stavu vody, odpadů, plynu, elektřiny atd.) to bohužel nevyřešíme. To by chtělo spíš osobní konzultaci a zaslání podkladů.

   Ano, pro lepší komfort v jedné využívané části se můžeme vzdát např. jiné, méně využívané části. Takže např. sedačky a obývacího zákoutí se můžeme vzdát pro komfortní velký jídelní stůl, kam usadíme rodinu při každodenním fungování i v případě dalších návštěv. I když je stůl rozkládací, je potřeba počítat s místem v plně rozloženém stavu (nejenom pro sezení, ale i pro průchod kolem něj – hlavně při výskytu více osob – to teprve poznáte zda-li je Vaše řešení „praktické a funkční“ :-)).

   O tom, proč na určitých místech nechce nikdo sedět pojednává právě e-book i série videí: 5 významných klíčů, které odemknou harmonii vašemu domovu. Zde máte vysvětleno, proč tomu tak je i jak uspořádat dispozici tak, aby na daném místě každý chtěl sedět 🙂 Je to velmi praktické, a když získáte a osvojíte si tyto jednoduché principy, začnou pracovat pro Vás. Uvidíte, že se začne mnohem více dařit Vám, obyvatelům domova i každé návštěvě 🙂

Komentujte