Vedro v interiéru v horkých letních dnech?

Níže přepis videa. Podle své libosti koukněte na video nebo si počtěte
……………………………………………………………………………………………………………

Jak si užíváte svého domova v těchto horkých letních dnech? Máte doma horko k nevydržení nebo příjemné svěží klima? 

Jak dosáhnout optimálních teplot uvnitř našeho obydlí, i když na něj celý den praží slunce? A třeba navíc, pokud obýváte podkrovní prostory? Tam právě velmi často poznáme výkyvy teplot a klimatu.

Jasně, můžeme to vyřešit např. montáží klimatizace a v létě prostory  chladit, případně v zimě i jejím prostřednictvím dovytápět. 

Ale pokud pořizujete nové bydlení, určitě se v první řadě zajímejte o kvalitu střechy, tzn. její zateplení a izolace. Protože právě na skladbě střechy a kvalitě jejího zateplení i izolačních vrstvách záleží a významně ovlivňuje výsledné klima uvnitř. 

Takže pokud se interiér v létě přehřívá a je uvnitř k nevydržení nebo naopak v zimě musíte topit o sto šest, máte špatné zateplení a střecha není kvalitní. 

Tákže ať už stavíte nebo kupujete už postaveno, určitě klaďte důraz na kvalitu střechy i izolace. 

Mějte se úžasně, sledujte web krasneazdravebydleni.cz a dejte mi vědět, jak to máte vy. Máte doma příjemně nebo se vám všechno vaří? 

Komentáře
 • Marky
  Odpovědět

  Ano, a proto jsme se rozhodli, že nebudeme mít na novém domě střechu :))))))) Sice „z donucení“, ale nakonec v náš prospěch 😉 Krásné léto Jani a všem ostatním taktéž. PS, miluju vedra! 😀

  • Jana
   Odpovědět

   Takže budete bydlet pod širákem? 😳😊 Prozraď nám Marky, jak to tedy vyřešíte 😊😊😊 Jsme zvědaví 😊😊😊

   Také přeji nádherné léto a užijte si každý paprsek sluníčka 😊😊😊

Komentujte