Jednoduchý, elegantní a funkční botník

Zde slíbený odkaz (klikněte): Jak si vyladit vchod do svého domova

……………………………………………………………………………………………………………………………
Níže přepis videa, takže podle své libosti zkoukněte video nebo si počtěte
……………………………………………………………………………………………………………………………

Malá vstupní chodba a kam dát tolik párů bot

Taky řešíte, že máte malé prostory, ve vsupní chodbě, místa moc není a kam dát tolik párů bot? Boty různě poházené, musíte je přeskakovat a navíc, jak to vypadá?

Pokud máte málo místa a potřebujete umístit víc párů bot, doporučuji vyrobit zajímavé řešení přímo vám na míru, které pojme potřebné množství a velikosti bot přímo podle vašich prostor a potřeb. Dostanete mnohem hezčí a hlavně funkčnější řešení. Přesně si můžete rozvrhnout části pro jednotlivé členy domácnosti, podle potřebných velikostí, hloubky, výšky. Jiné místo potřebujete pro sandály, jiné pro vysoké podpadky nebo dokonce kozačky a jiné místo pro malé dítko či dospeláka s velikostí nohy 46.

Můj prostor, mé království

Můžete každému členu domácnosti svěřit svůj soukromý prostor, tzn. úsek botníku, o který se sám bude starat a bude jenom jeho královstvím. Menším dětem v nižší části, dospělákům ve vyšších výškách. A třebas tak naučíte děti už pěkně od malička uklízet, organizovat si věci a větší samostatnosti.

Jen račte vstoupit!

Potom bude vaše vstupní chodba působit vzdušně, čistě, uspořádaně a při každém vstupu vám bude šeptat: “Jen račte vstoupit”!

Chytrý a praktický botník může navíc pěkně doplnit vás interiér a zajímavě podtrhnout jeho estetický vzhled. V každém příchozím vyvolat zvědavost a chuť se mrknout dál.

A jestli jste si ještě nestáhli e-book zdarma: Jak si vyladit vchod do svého domova, tak si ho určitě stáhněte.

Mějte se úžasně a pěkným, elegantním, čistým a hlavně funkčním vstupům volám 3x hurá!

Vaše Jana

Komentáře
 • Veronika
  Odpovědět

  Tak ten je skvělý 🙂

  • Jana
   Odpovědět

   Děkuji moc! 🙂 Tak třebas jsem vás taky aspoň trošku inspirovala 🙂

Komentujte