Bavte se bydlením, tvořte, pište dotazy

Ať už jste příznivcem designu, obdivovatelem módních interiérů nebo si chcete jen tak vytvořit pro vás ten NEJ domov, kde se budete cítit sami sebou a spokojeni, určitě neváhejte prozkoumat mé stránky. Můžete mi psát dotazy, co by vás zajímalo a já je zakomponuji do dalších materiálů, které vám budu připravovat.
Však každý chce mít útulný domov! Ať už podle nejnovějších trendů nebo inspirovaný nejrůznějšími styly, poznamenaným zubem času či jakýkoliv, který mu vyhovuje. Prostě každý podle svého gusta!
Všimněte si, že i ty nejnovější designové šperky často čerpají z dávných někdy i zapomenutých zdrojů nebo se již před nějakou dobou někde objevily či jsou nápadně podobné nějakým v minulosti. Často jen třebas s drobnou obměnou materiálu, barev, vzorů, velikosti nebo proporcemi. Je to stejné, jako např. v módě, pořád se vrací, jednou jsou to vzory, podruhé tvary, potřetí materiály.
Inspirací může být cokoliv. A tak se určitě nebojte improvizovat, zkoušet, tvořit, vymýšlet a hlavně se u toho bavit. Není nic lepšího než když člověk dělá, co ho zajímá, protože pak si vytvoří nejen krásný interiér šitý sobě a svým blízkým na míru, ale je to pro něj zábavou a potěšením.

Komentujte