Rohožky, rohožky…

Rohožka… taková věc, kterou bereme jako samozřejmost, každý den ji překračujeme, čistíme si o ni boty a nedáváme ji žádnou pozornost, bereme úplně automaticky.
 
Myslíte si, že i rohožkami a vůbec čistícími zónami můžeme náš domov obvzláštnit, zútulnit a obveselit? Že mohou dát domovu ten správný šmrnc nebo naopak náš vyladěný interiér zabít?
 
Tak jako každá maličkost v našem interiéru i rohožka má své místo. Nejenom to, že plní funkci čistící zóny a tím odděluje exteriér od interiéru. Může náš interiér naladit na tu správnou notu. Může podtrhnout styl, dodat zajímavost nebo ho naopak zabít. Tak, jak vždycky říkám, detaily tvoří celek a právě detaily dotváří kvalitu a výjimečnost.
 
I rohožku můžete pojmout nadneseně a s humorem. Občas to dodává nejen interiéru nadhled, smysl pro humor a trochu toho útulna i když nemáte děti. Může vás každý den přivítat zpět doma a vykouzlit úsměv na tváři. Takže nemusíte se bát použít i třebas takovéto veselejší motivy. Samozřejmě každý podle svého! Krásný den vám všem!