Je to tady, je to tady! PŘEKVAPENÍ je venku

Dneska nebude žádný přepis videa… 🙂 Prostě koukněte na video 🙂 🙂 🙂
Jen Vám sem připojím e-mail: jana@krasneazdravebydleni.cz

Těším se těším!!! 🙂 🙂 🙂

………………………………………………………………………………………………………………………..
No dobře… vymněkla jsem 🙂 Dám Vám sem i přepis videa, tak si v klidu počtěte 🙂

Tak je to tady! Těšíte se? Já jo!

A cože jsem to pro Vás připravila? Pro prvních 10 z vás, kteří mi na e-mail: jana@krasneazdravebydleni.cz napíšete, že chcete 1/2 hodinnovou konzultaci, dostanete ji ode mně „grátis“. Jo, úplně zdarma 🙂

A abyste neřekli, že někomu můj e-mail přišel dřív nebo pozdeji, abyste všichni měli stejné šance a navíc opakované šance, tak to uděláme tak, že 1/2 hodinnovou konzultaci zdarma vyhrají první 3 z vás, od kterých mi dneska přesně v 11:00 přijde e-mail. Ani o sekundu dřív.

To stejné zopakujeme přesně ve 12:00 hod. Vyhrávají první 3 z vás, od kterých mi přijde ve 12 e-mail. A poslední šanci budete mít také 3 z vás přesně v jednu hodinu, tzn. ve 13:00.

Říkáte si, jasně, ale to je jenom 9 výherců. Kde je ten desátý?

Desátým výhercem se stane ten z vás, kdo mi na stejný e-mail jana@krasneazdravebydleni.cz pošle tu nejvtipnější hlášku, proč bych zrovna Vám měla dát tuto konzultaci zdarma.

Takže ještě jednou to pro jistotu zopakuji: 1/2 hod. telefonickou konzultaci zdarma z ucha do ucha přesně Vám šitou na míru na téma bydlení získávají první 3 e-maily doručené na e-mailovou adresu: jana@krasneazdravebydleni.cz a to dneska přesně v 11:00 hod. ani o sekundu dřív. Dalšími výherci se stávájí první 3 e-maily doručené přesně ve 12 a to stejné ve 13 hodin.

A posledním výhercem se stává ten doručený e-mail s nejvtipnější hláškou, proč bych zrovna Vám měla dát konzultaci zdarma.

Soutěž uzavírám zítra přesně v 9:00 hod. ráno. Proč zítra v 9? Abyste měli dostatek času pro vymýšlení vtipných hlášek.

Takže pište, vymýšlejte vtipné e-maily a napište si o konzultaci. Výherce obešlu na e-mail.

Mějte se krásně, těším se na Vaše e-maily a konzultace s Vámi!
Téma konzultace si můžete zvolit. Můžeme probrat to, co právě řešíte a nebo Vás zajímá.

Ahóóój

Vaše Jana

Komentujte