JANA PAVÉSKOVÁDesigner

  KDO JSEM?

  Jsem interiérovou desegnérkou a taky autorkou a realizátorkou e-booků, návodů a video-kurzů. Učím své klienty si vytvořit domov šitý na míru přesně podle jejich představ, který vystihuje a podtrhuje osobnost každého člena domácnosti. Učím rozeznávat kvalitu a praktické „vychytávky“, které klientům usnadňují každodenní fungování a šetří jim energii, čas i peníze. Taky poodkrývám vazby mezi člověkem a prostorem, kdy si většina toto vzájemné propojení vůbec neuvědomuje.

  Přiznám se… JSEM POSEDLÁ NEMOVITOSTMI A  FUNKČNOSTÍ 🙂
  Kdy a jak to všechno začalo? Čtěte dál, podělím se s vámi o můj příběh, který mi změnil život v oblasti bydlení, představě o bydlení, jeho kvality, zdraví, způsob využívání a „dobíjení baterií“.

  Můj příběh se začal výrazně rozvíjet v rámci mé práce s nemovitostmi v oblasti realit, když jsem obchodnímu partnerovi pomohla zprostředkovat prodej bytů před rekonstrukcí. Některé se prodávaly docela obtížně a dlouho. Z četných prohlídek a naslouchání zájemců o koupi jsem zjistila, že si nevědí rady s rekonstrukcí a raději si připlatí a koupí byt již zrekonstruován. Některým se nelíbilo původní dispoziční řešení a nedovedli si představit, jak by se dal prostor vylepšit.

  Proto jsem obchodnímu partnerovi navrhla, aby 1 byt na zkoušku zrekonstruoval dle mých návrhů a ujistila ho, že vložené peníze do rekonstrukce dostane zpět. Zrekonstruovaný byt koupil hned první zájemce do jednoho týdne po zveřejnění a za mnohem vyšší cenu. Také mě moc potěšilo, když jsem po nějaké době potkala klienty, kteří mi sdělili, že si dle mých nápadů zrekonstruovali byt a jsou s tímto řešením moc spokojeni.

  Jediným problémem, který jsem tenkrát řešila, bylo, že jsem mé myšlenky a nápady neuměla dostatečně přenést na papír. Cítila jsem, že mě navrhování a vymýšlení interiérů moc baví a mám prostorové vnímání. Začala jsem si uvědomovat, že když přijdu do nějakého prostoru, první, co mi letí hlavou, jsou myšlenky typu: to je krásný interiér, úžasné barvy, toto bych dala sem a tamto zase tam, tady bych to vyřešila jinak a tady použila jiný materiál. Tyto myšlenky mě začaly provázet dennodenními kroky a já cítila, že se chci touto problematikou čím dál více zabývat a hlavně pomáhat lidem zkvalitnit jejich bydlení.

  To mě motivovalo natolik, že jsem vystudovala interiérový design, který mi dal další potřebné a užitečné znalosti jako práci s různými materiály, barvami a hlavně převádět myšlenky do 3D vizualizací kresbou i v počítači. Součástí studia bylo i letmé seznámení s východním uměním Feng shui, zabývající se oblastí zdravého bydlení. Tak jsem se vrhla i do studia Feng shui a začala doplňovat mé již získané znalosti o interiérech.

  Nyní propojuji funkčnost a design interiéru s kvalitou a zdravým životním stylem bydlení. Jsem toho názoru, že náš byt, dům i jiné interiéry, kde trávíme spoustu času, by pro nás měly být tzv. posvátným chrámem, kde nabíráme energii, cítíme se dobře, regenerujeme se, jsme v bezpečí, cítíme se uvolněně a můžeme být sami sebou.

  A tak mi už nic nebránilo v cestě od navrhování a zvelebování interiérů. Dala jsem mým myšlenkám a nápadům volnost a reálnou podobu a začala se o ně dělit s ostatními. Při navrhování interiérů, se snažím v prvé řadě zachovat praktičnost a funkčnost, ale i podpořit zdravé bydlení pomocí Feng shui a hlavně vyhovět přáním a požadavkům klienta. Neboť na co řada designérů i architektů zapomíná je, že v tomto prostoru nebudou žít oni, ale klient!

  A protože mě začalo oslovovat větší množství zájemců, než jsem schopna pojmout a ráda bych pomohla a inspirovala vás všechny, rozhodla jsem se o mé zkušenosti a nápady podělit  touto formou, abyste si také mohli vytvořit pro sebe ten NEJ domov! Místo, kam se budete rádi vracet, budete se tam cítit skvěle. Prostě nebudete chtít ani odejít.

  Víte, že prostor, v kterém se pohybujete, má významný vliv i na vaše zdraví, kariéru, partnerské vztahy, prosperitu a mnoho dalšího? Staňte se tvůrcem svého obydlí i života!

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete s něčím poradit? Napište mi, co se vám honí hlavou. Čekám na vaši zprávu – tady klikněte.

  A nebo si stáhněte speciální obsah, který jsem pro vás připravila a nikomu o něm neříkejte – klikněte zde.

  PROČ PRAKTIČNOST, FUNKČNOST A VZÁJEMNÉ PROPOJENÍ ČLOVĚKA S PROSTOREM?

  Na začátku jsem se taky nechala unášet hezkým vzhledem. Ale až jsem si pár takových věcí pořídila domů, zjistila jsem, že ne všechny jsou praktické a usnadňují mi život. Že za spoustu z nich jsem zaplatila „ranec“ a pak je vyměnila za praktické a funkční. A tak se dneska už rozhoduji a vybírám podle toho, jak se mi líbí, ale hlavně toho, jak funguje, jestli je praktické a usnadní mi každodenní fungování.

  Taky jsem se zaměřila i na své zdraví. Prošla jsem si různým přepracováním, stresem, vyčerpáním i syndromem vyhoření. Zjistila jsem, že významný vliv na naši psychickou pohodu má právě i prostředí, kde trávíme hodně času, z kterého si různé nálady, pocity a stavy přebíráme. Že nás naše prostředí buď může rychle hodit zpátky do pohody a nebo ještě víc dorazit.

  A to jsem začala učit i své klienty. Jak namixovat ten správný poměr mezi vzhledem, funkčností i zdravím, aby jim maximálně usnadnili život. Šetřili čas i energii.

  Potřebujete se naučit vybrat si pěkné, kvalitní a funkční věci do vašeho domova? Které navíc podpoří i vaše zdraví? Napište mi a pustíme se do toho společně. Čekám na vaši zprávu – tady klikněte.