Kdy oslovit designéra?

Níže přepis videa. Podle své libosti koukněte na video nebo si počtěte…
……………………………………………………………………………………………………………….

Rozhodli jste se pořídit nový byt, dům nebo ho pronajmout? Chybí vám nápady, jak ho vybavit, jaké použít barvy a jak nejlíp rozmístit nábytek a kde vzít nějaký úložný prostor? Vůbec si s tím nevíte rady a nebo nemáte vůbec náladu něco takového řešit? Ale chcete, abyste se v domově cítili dobře a aby vám všechno fungovalo?

Abyste získali jistotu, že budete mít všechno podle vašich představ, plně funkční a praktické, oslovte šikovného designéra. On Vám do sebemenšího detailu poradí a všechno pomůže vybrat a domov vybavit.

Kdy takového designéra oslovit?

Pokud chcete mít 100% záruku, že ten, kterého vám doporučil kamarád, známý a na kterého jste slišeli jen samou chválu, oslovte ho s dostatečným předstihem.

Dostatečným předstihem myslím i několik měsíců dopředu. V podstatě ihned, jak se vám myšlenka nového domova zrodí v hlavě a rozhodnete se jí realizovat.

Pokud chcete mít garantovanou pro vás tu nejlepší dispozici, rozmístění vybavení i to, jestli se vám do daných místností vejde všechno, co potřebujete, tak ano, klidně už ve fázi výběru a pořizování domu/bytu.

Tzn. už, když vybíráte, když máte v ruce první podorys a nebo když chcete stavět a začínáte tvořit první půdorys. Někdy klidně i dřív. Oslovte ho opravdu už v momentě, kdy se rozhodnete nový domov vybírat nebo postavit.

Proč takto brzo se na něho obracet?

Jedině tak vám bude moci garantovat, že bude mít čas a prostor se vám 100% věnovat. Každý šikovný designér má spoustu práce a najít na vás prostor v plném diáři může být problém. A určitě nechcete, aby se vám věnoval ve spěchu a v této časové tísni se na něco pozapomnělo.

Takže abyste měli jitotu, že se vám bude plně věnovat, domluvte si s ním časový harmonogram, kdy budete jeho služby potřebovat. On si pro vás vyblokuje termín a v tomto termínu se vám bude věnovat.

Ihned, jak máte možnost jít na prohlídku vaší vybrané nemovitosti nebo míto, kde chcete stavět, vemte ho tam. Vidět prostor nebo místo v reálu je hodně důležité. Pokud máte k dispozici půdorys, hned mu ho pošlete nebo ho nechte si daný prostor zaměřit.

Proč doporučuji, aby byl designér s vámi už takto na začátku všeho?

Abyste měli zaručeno, že vývody na jednotlivé např. spotřebiče kuchyňské linky máte přesně v těch místech, kde potřebujete a nebudete nuceni je zpětně vysekávat a přetahovat na jiná místa. A nebo v horší variantě byste byli nuceni umítit spotřebiče a dispozici celé kuchyně do míst, kde vám úplně nevyhovuje. To stejné v jakékoliv jiné části domu/bytu.

V každé části bytu nebo domu, abyse vám v něm dařilo, potřebujete mít systematicky rozmítěno vybavení i úložné prostory přesně podle činností, které tam děláte. Když se vrátím k té kuchyni, tak určitě nechcete naběhat maraton, než uvaříte oběd. Nebo ano? 🙂

Hlavně v dnešních novostavbách je toto hodně opomíjeno a novostavby jsou bohužel stavěny systémem, co nejlevněji postavit, tzn. co nejmenší místnosti, rozvody instalací co nejpohodlněji a nejlevněji pro stavební firmu nebo investora a co nejdráž prodat.

A kam se vytratila spokojenost budoucích obyvatel domu/bytu?

Dejte mi vědět do komentů tady dolů pod video, jestli taky vše řešíte na poslední chvíli a nebo nic nepodceňujete a řešíte každou situaci s předstihem?

Mejte se úžasně a sledujte web krasneazdravebydleni.cz

Ahóóój…. 🙂

Komentujte