Brečí vám dítě v pokojíčku? Vyhýbá se pokojíku obloukem? Proč?

Níže přepis videa. Podle své libosti koukněte na video nebo si počtěte…

……………………………………………………………………………………………………………….
A zde je odkaz pro 5 významných klíčů, které odemknou harmonii vašemu domovu (klikněte ZDE)
……………………………………………………………………………………………………………….

Stává se vám, že vaše dítě brečí v pokojíčku? Bývá unavené a nevyspalé? Raději si hraje např. v kuchyni a nevíte proč? Ať děláte cokoliv, tak se to nelepší? A nebo se špatně soustředí a psaní domácích úloh je pro něj nepředstavitelné?

Máte pokojíček krásně vybavený a podle nejnovějších trendů zařízený, ale dítě se tomuto místu vyhýbá obloukem a raději si hraje kdekoliv jinde?

Víte, že příčina nepohody vašeho dítka, ať už je to novorozeně nebo školou povinné, může být i ve špatném rozmístění nábytku v pokojíčku, nevhodném umístění postele nebo jeho psacího stolu?

Ano, dispozice a romístění nábytku má významný vliv na to, jak se vaše dítko v pokojíčku cítí, na jeho kvalitní spánek i na jeho soustředění při různých činnostech.

Toto vnímá na podvědomé úrovni. A děti jsou na to mnohem citlivější, než my dospělí. Říkáte si, proč to mu tak je?

Víte, že existují jednoduché, rychlé a hlavně funkční principy, jak uspořádat vybavení tak, aby si vaše dítko prostory oblíbilo, dobře se mu tam tvořilo a vy jste měli jistotu, že si každý den dopřeje opravdu kvalitní spánek a regeneraci?

Toto vysvětlení, proč tomu tak je, vhodné rozmístění nábytku i základní fungující princypy jsem pro Vás shrnula do e-booku a sérií videí: 5 významných klíčů, které odemknou harmovii vašemu domovu, který získáte kliknutím na odkaz tady pod videem (nad tímto i pod tímto textem :-)).

Jedná se o důležité fungující principy, které využijete jak v dětském pokojíčku, tak i v jakékoliv další místnosti vašeho domova.
Tyto principy vám 100% zlepší domácí komfort, garantují plnohodnotný odpočinek po jakékoliv namáhavé činnosti.

Dobíjejte pravidelně svou energii těmito jednoduchými principy!
Zde je odkaz pro získání 5 významných klíčů, které odemknou harmonii vašemu domovu (klikněte ZDE)

Vaše Jana 🙂

P.S. 5 významných klíčů, které odemknou harmonii vašemu domovu (ZDE)

Komentujte